Nádrže

Celoplastové nádrže vyráběné z polypropylenu jsou určené ke skladování nejrůznějších materiálů nebo jsou používané jako součást technologických zařízení. Díky použitému materiálu jsou odolné vůči korozi a mohou se umisťovat do prostředí s vysokým korozním zatížením. 

Zjišťujeme netěsnosti nádrží, jímek, bazénů a jezírek. Provádíme opravy a děláme eliminace netěsností a prosakování. Detekce netěsností je prováděna jak v prázdných nádržích, tak pod vodou.

Použití

Skladovací celoplastové nadzemní nádrže jsou určené ke skladování různých kapalin, granulátů nebo sypkých materiálů. Mohou sloužit také ke skladování chemických a agresivních látek, v takovém případě jsou využívané materiály odpovídající hodnotám chemické odolnosti. Plastové nádrže se využívají jako septiky, žumpy nebo zásobníky pitné  a užitkové vody.

Provedení splňuje požadavky dané dotačním programem dešťovka. Zpracujeme Vám odborný posudek - nejdůležitější část žádosti o dotaci dešťovka.

Při stavbě vodojemů používáme materiál s atestem na pitnou vodu. Retenční nádrže a jímky slouží k zachycování a akumulaci vody jak dešťové, tak pitné.

Výroba na míru  

Konstrukční a materiálové provedení celoplastových nádrží je vždy individuální. Vždy s klientem konzultujeme konkrétní využití nádrže, pracovní podmínky a další požadavky.

Neváhejte se zeptat na další specifika, výrobní postup nebo možnost realizace vašich požadavků. Kontaktujte nás.

Nádrže a jímky Nádrže a jímky
Nádrže a jímky z plastu Nádrže a jímky z plastu
Hranaté nádrže z plastu Hranaté nádrže z plastu
Kulaté plastové nádrže na pitnou vodu Kulaté plastové nádrže na pitnou vodu

Pošlete nezávaznou poptávku

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Vyplňte prosím Vaši adresu.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.