O nás

Renoplast Plzeň s.r.o. je rodinná firma, která se od roku 1995 zabývá výrobou plastových výrobků.

Co děláme?

Kromě standardních plastových výrobků z polypropylenu a polyetylenu vyráběných sériovým způsobem, jako jsou bazény, jímky, septiky, vodoměrné a kanalizační šachty, nádrže na chemikálie a vodu odpadní, dešťovou i pitnou, plastové hlavy vrtaných studní - zhlaví, vyrábíme velké množství výrobků na zakázku dle přání nebo výkresové dokumentace zákazníka. Jsou to odlučovače tuků a ropných látek, dvouplášťové bezpečnostní nádrže, odsavače agresivních par, ale i pramice pro rybáře nebo vodáky, skládací plastové vložky pro přepravu psů a nákladu do zavazadlových prostorů automobilů, tlaková kanalizace nebo přečerpávací jímky, domovní čistírny odpadních vod, kádě pro rybáře, zahradní minigolf, atypický anglický dvorek - sklepní světlík apod.

Svařujeme folie na fóliové bazény, zahradní jezírka, izolace základových desek proti spodní vodě, folie na izolaci rovných střech. Provádíme opravy starých netěsných bazénů a jímek.

Při prodeji zastřešení bazénů zastupujeme renomovanou firmu Alukov. Prodáváme laminátové bazény firmy Balarepo.

Naše zkušenosti

Máme zkušenosti s vložkováním odtokových kanálů plastem v chemickém průmyslu – např. v Chemických závodech Sokolov, s obkládáním stěn plastem v potravinářském průmyslu – např. Jatky Planá, vykládáním záchytných a havarijních jímek plastem např. v Sokolovské uhelně ve Vřesové, vložkováním fekálních jímek ve Fakultní nemocnici Motol v Praze, dodávkou lapolů např. do pobočky Silnic a dálnic v Chodové Plané.

Pronájem a půjčení 

Půjčení (krátkodobé) našich výrobků. 

Nádrže na pitnou vodu jsou využívány při hromadných akcích, ale i v případě havárii vodovodního řadu v obcích.
Jedna autocisterna pak stačí zásobovat několik nádrží rozestavěných např. v městské čtvrti.

Půjčení malého rekreačního plavidla - HAUSBÓT, který lze zapůjčit krátkodobě na rekreaci nebo dlouhodobě k přechodnému bydlení.

Naše vlastnosti

Jako rodinná firma dbáme při vyřizování zakázek na spolehlivost, serióznost a udržení dobrého jména firmy.