Hydroizolace základů a svislých konstrukcí

Hydroizolace základů a svislých konstrukcí patří k základním stavebním pracím a také k těm nejdůležitějším.
I přes to, že uvedené práce nejsou a nikdy nebudou vidět na povrchu, bez nich byste stavbu nikdy neměli
v suchu

Celoplošná hydroizolace základů

Hydroizolace základů a tenké základové vrstvy nebo izolace základové desky jsou celoplošně řešené hydroizolace, které chrání stavbu před vodou. Mimo asfaltových pásů lze aplikovat PVC fólie, které se svařují
do jedné celistvé plochy. Tato fólie vytváří povrch, který je odolný především proti tlakové vodě, ale slouží také jako běžná hydroizolace. Plošnou hydroizolaci můžeme na vaši stavbu nejen dodat, ale i aplikovat a svařit.  

Hydroizolace svislých nosných konstrukcí

Pro svislé nosné konstrukce je tu hydroizolace pomocí fólií z PVC nebo za pomoci plastových nopových fólií. Hydroizolace se provádí od základů až do výšky asi 0,5 metru nad zem a přesah se skrývá pod omítku.
Tím se zajistí izolace i pro odstřikující vodu z okolního prostředí stavby při dešti. Hydroizolace může být místo pod omítku natažena i pod první řadou tvárnic a napojena na celoplošnou hydroizolaci.

Rekonstrukce staveb - podřezávání staveb

V případě vlhkých nosných konstrukcí u stávající stavby může dojít k zásadnímu rozhodnutí v rámci rekonstrukce. Podřezávání staveb je jednou z poměrně náročných, ale velmi účinných metod odizolování stavby proti spodní vodě. U podřezávání stavby se za pomoci velkých kotoučů, pil nebo lan po úsecích do jednoho metru, obřezává svislá nosná konstrukce nad zemí, a do spáry se pak vkládá buďto asfaltový pás nebo plastové desky nebo tuhé PVC fólie. Ty jsou lepší, než zmíněné asfaltové pásy, jelikož jsou odolnější vůči tlaku i tahu. Na míru vyrábíme a izolujeme stavby i takovýmto způsobem.      

Veškeré prováděné práce jsou bezkonkurenčně kvalitní, rychlé a za příznivé ceny. Zajímá vás celková cena nebo návrh odizolování stavby proti spodní vodě přímo na váš objekt? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Vyplňte prosím Vaši adresu.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.