Krycí plachty na bazén

Nejjednodušším způsobem, jak ochránit bazén před velkými nečistotami jako jsou listy, kameny nebo míče, jsou krycí plachty na bazén. Bazénové plachty také skvěle zabraňují vypařování bazénové chemie, což vám ušetří práci i náklady za větší spotřebu produktů. Bazénová plachta by neměla chybět ve výbavě žádného majitele bazénu.

Nabízíme krycí plachty vysoce kvalitní a odolné vůči přírodním vlivům či mechanickému poničení. K dispozici jsou vám krycí plachty odpovídající svými rozměry všem typům bazénů. Krycí plachty vyrábíme také pro bazény atypických rozměrů.

Solární plachty na bazén

Ideální kombinací jak mít teplou a stále čistou vodu nabízejí solární plachty na bazén. Nejen, že udrží vodu příjemně teplou, ale také zabrání vypařování vody a bazénové chemie. Na výběr je možné volit z černé nebo modré barvy. Rozdíl je nejen barevnosti, ale také v tepelně izolačních vlastnostech. Černá solární plachta sice více přitahuje paprsky a vodu rychleji ohřeje, ale také má kratší životnost kvůli většímu namáhání teplem.

Naviják na krycí plachtu, solární fólii (2,7 - 4,4 m teleskopické)

Velice praktická a pohodlná pomůcka pro každodenní manipulaci s krycí plachtou je naviják, který je mobilní, tudíž ho lze kamkoliv posunout. Plachta se neničí skládáním a je 

Kompletní navijákové sady obsahují: nerezové stojny, teleskopickou tyč, sadu pásků a příchytek pro upevnění solární plachty, pojistku proti rozmotání. Teleskopická tyč je vyrobena z eloxovaného hliníku a má po celé délce drážku pro jezdce k upevnění plachty.  Zařízení má také pojistku proti rozmotání navinuté krycí plachty.

AKCE: běžná MOC 7000,-, nyní jen 4500,- Kč

 

Kontaktujte nás, pokud si nevíte rady, nemůžete se rozhodnout nebo máte dotazy k výběru krycí plachty.
Rádi vám pomůžeme.

krycí plachta na bazén - solární fólie krycí plachta na bazén - solární fólie
Mobilní naviják na krycí plachtu, solární fólii Mobilní naviják na krycí plachtu, solární fólii
Mobilní naviják na krycí plachtu, solární fólii Mobilní naviják na krycí plachtu, solární fólii

Využijte naší nezávazné poptávky

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Vyplňte prosím Vaši adresu.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.