Fóliové bazény

U fóliových bazénů provádíme kompletní realizaci - od základů bazénů po aplikaci fólie, filtračních zařízení,
až po samotné uvedení bazénu do provozu. 

Bazény z těžké fólie 1,5 mm

Bazény tvořené z těžké fólie o tloušťce 1,5 milimetru jsou jedním ze dvou nejčastěji používaných systémů realizace fóliových bazénů. Těžká fólie je poměrně odolná proti proražení. Lze volit různé barevné odstíny
a její aplikace není tak náročná. Právě díky nižší náročnosti aplikace fólie je možné vytvořit nepropustnou vrstvu jakéhokoli tvaru a tak mohou vzniknout bazény nejen běžných, ale i atypických tvarů.

Bazény z vyvařované PVC fólie

Vyvařování PVC fólie se používá nejčastěji u rekonstrukcí bazénů, ale patří i k tvorbě nových bazénů. Bazénové skelety jsou zde betonové nebo tvořené z polystyrenových tvárnic. Betonové bazény se v tomto případě obkládají před aplikací fólie geotextilií, která slouží jako separační vrstva.

PVC fólie se v tomto případě skládá ze dvou vrstev PVC, které jsou zesíleny polyesterovou vložkou.
Celá fólie má tak 1,5 milimetru a je odolná proti poškození. Musí se samozřejmě dávat pozor na nebezpečně ostré předměty, to ale platí pro všechny bazény kromě betonových bazénů s dlaždicemi nebo celoplastových bazénů.

Svařování PVC fólie probíhá za pomoci automatu nebo ruční teplovzdušné pistole, v některých případech je využívána i tekutá zálivka (THF4). 

Bazény z polystyrenových tvárnic

Mezi skelety bazénů můžeme zařadit nejen skelety plastové nebo betonové, ale i skelety z polystyrenových tvárnic. Tyto skelety jsou stabilní, rychlé na výstavbu a také částečně izolují bazén vzhledem k okolnímu terénu. Tvárnice dodáváme ve velikostech 1200 mm x 250 mm x 250 mm a není problém kdykoli její velikost upravit
za pomoci tavných čepelí nebo ruční pily.

Galerie PVC fólií

Standardní PVC fólie

popis

 Mozaika AquaMozaika ModráMozaika PískováOcean StonesMozaika ŠedáVolcano StonesMozaico ElectricMozaico Aqua DiscoMozaico Electric Modrá

Reliéfní PVC fólie

Popis

3D black marmor3D Gold riviera

3D Mozaic3D white marmor

Jakékoliv dotazy nám můžete poslat pomocí formuláře nebo nás kontaktovat. Neváhejte nám napsat, pokud máte již vybraný bazén nebo chcete stavbu bazénu zrealizovat. 

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Vyplňte prosím Vaši adresu.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.