Plastové boxy na zvířata - PesBox

Pro vyšší komfort vašeho psího, kočičího, králičího či jiného zvířecího miláčka máme v nabídce plastové boxy pro jejich převoz.
Boxy pro převoz jsou také vhodným bezpečnostním doplňkem pro vás a další pasažéry.  

Boxy od Renoplastu

Boxy na přepravu vašich mazlíčků dokážeme vyrobit na míru podle velikosti vašeho zavazadlového prostoru nebo na jeho určitou část. Samozřejmě nemusíte mít box umístěný v kufru, ale na zadních sedačkách. Záleží pouze na vás, kam chcete box umístit. Podle toho navrhneme ideální tvar a kotvení tak, aby se box při jízdě nepřevrátil, nejezdil nebo se nemohl otevřít. 

Odolnost a kvalita zpracování

Odolnost boxů je důležitá a to především, pokud často převážíte psy a domácí mazlíčky s ohnivějším charakterem a zuby. Aby nebyl box prokousán po jedné cestě za známými jsou všechny používané plasty maximálně odolné.

Hlavní devízou našich boxů je tedy odolnost, možnost individuálních rozměrů a cena, která v porovnání s kvalitou zpracování nemá konkurenci. 

Skladem máme boxy v rozměrech uvedené níže na fotografii. Tento box si můžete u nás pořídit již za cenu 4 690,- Kč včetně DPH.

Zajímá vás více informací o boxech na přepravu domácích mazlíčků nebo chcete rovnou vložit poptávku? Kontaktujte nás a my se vám co nejdříve ozveme nazpět.

Box na zvířata            Box na zvířata   

 

Box na zvířata            Box na zvířata

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Vyplňte prosím Vaši adresu.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.