Přístřešky

V oblasti zahrad se věnujeme nejen bazénům a zastřešení bazénů, ale také zastřešení pergol a zahradních přístřešků. Uvědomujeme si, že nejsou všechny materiály pro zastřešení stejné a tak pečlivě vybíráme s klientem tu nejvhodnější možnou variantu. 

Výroba zastřešení přístřešků nebo kompletní realizace přístřešků z plastových materiálů je pro nás vždy výzvou, protože ani jedno zastřešení není stejné. Máme rádi různorodost nejen při výrobě, ale i při samotné instalaci. 

Materiály na zastřešení přístřešků a pergol

Zastřešení pergol, zahradních domků a přístřešků nemusí být vždy z asfaltového pásu nebo těžké betonové krytiny či pálených tašek. Velmi praktické jsou totiž právě plastové krytiny - PVC, polykarbonát a plexisklo. Zastřešení z plastu má výhodu v různých barevných řešení, odolnosti vůči povětrnostním podmínkám a také nízkou hmotnost. Právě díky nízké hmotnosti je zastřešení z těchto materiálů velmi oblíbené.

Výhody plastových materiálů

PVC, polykarbonát i plexisklo mají rozdílné vlastnosti a tak se také používají v různých situacích. Některé typy jsou stabilní do "pouhých" + 60°C, některé vydrží až 120°C. Neznamená to, že by venku bylo 120 stupňů nad nulou, ovšem sluneční záření při horkém letním dni dokáže plošné povrchy dokonale rozpálit. 

Nízká hmotnost

Plastové krytiny jsou lehké, díky čemuž ušetříte hlavně za konstrukci přístřešku či pergoly. Nepotřebujete tak masivní stojany nebo krov, stačí mírný sklon a pro běžnou pergolu sloupky s průměry kolem 150 mm, případně 150 x 150 mm. 

Snadná montáž

Montáž plastové krytiny není příliš náročná. Společně s výrobou samozřejmě nabízíme i montáž, spousta z vás si ale dokáže deskovou krytinu připevnit na svou pergolu sama. 

Průsvitnost a průhlednost

Existuje několik variant těchto plastových krytin. Všechny tyto desky můžete mít ale v úpravě průsvitné
nebo průhledné. V průhledné variantě sluneční paprsky proniknout až na vás nebo předměty umístěné
v přístřešku, u průsvitné krytiny se přímému sluníčku vyhnete, ale nemusíte svítit. Prosvětlení je další z výhod lehkých plastových krytin nad těžkými betonovými a keramickými taškami nebo asfaltovými pásy s plným podbitím.

Chtěli byste se zeptat na něco ohledně zastřešení příspěvků a pergol nebo máte o zastřešení zájem? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Pokud zadáte celé jméno budeme rádi.

Vyplňte prosím Vaši adresu.

Na tento mail Vám zašleme případnou nabídku a kopii Vaší poptávky.
Pokud preferujete telefonní kontakt, uveďte to prosím v poptávce společně s časem kdy Vám nejlépe volat.

* ... prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe vyřídit Vaši poptávku. Děkujeme.